Ars Nova Projeler

 Trade

İzmir, Ödemiş’te Şehir merkezinin yeni yapılanma merkezi Atatürk Mahallesinde,  32 bin metrekare alana sahip 300 yataklı eski hastanesinin 3 katı büyüklükteki yeni devlet hastanesi ile aynı yolda hastaneye 50 m mesafede..

Projelendirme aşamasında olan ARSNOVA Trade, Otel, Spor alanları, Ticari alanlardan oluşmakta..

Butik

  Urla da Temiz hava ile bahçe yaşantısının keyfini çıkarmak isteyenler için, 4+1, 5+1 olarak projelendirilen 6 villalık butik bir yaşam… Projeleri ve izinleri tamamlanan projeye 2020 Ağustos ayında başlanacaktır..

Mini

Urla da Temiz hava ile bahçe yaşantısının keyfini çıkarmak isteyenler için, 3+1, ve 4+1 olarak projelendirilen 5 villalık butik bir yaşam… Projeleri ve izinleri tamamlanan projeye 2020 Eylül ayında başlanacaktır..

Menderes

 İzmir, Mendereste, Havaalanına 4 km, Şehrin merkezinde Zemin katları dükkan olan ekonomik fiyatlı apartman dairlerin oturma ruhsatları alınmış olup 2020 Şubat ayı itibari ile satışa sunulacaktır..

Gümüldür

İzmir doğası, denizi ve havası ile Ege’nin incisidir. Denize kıyısı olan gümüldür ilçesinde bulunan pansiyon, oteller bölgesinde bölgenin en büyük otel ile aynı plajı kullanmaktadır. Kuşadası-Çeşme-Selçuk gibi ilçelere ulaşımın çok kolay olduğu konumuyla, havaalanına ulaşım süresi ise 40 dakikadır. Temizliği ve doğasıyla meşhur olan bu bölgede bulunan toplam 27 odalı pansiyon Denize 200m mesafede..