Ars Nova Hakkında

Ars Nova Hakkında

Ars Nova Life projesi, 2007 yılında kurulan BSK İnşaat ve Mühendislik tarafından 2020 yılı Şubat ayında tamamlandı. Şimdiye kadar 8 adet villa sahiplerine teslim edildi ve yaşam başladı.

BSK İnşaat’ın yaptığı projelerden aldığı deneyim ve gücünü, kaliteli yaşamın sınırlarını değiştirmek için Urla/Kalabak ‘ta yaratılan bu proje, yarının çok daha gelişmiş projelerinin kapısını açtı.

Kırk kilometrelik sahil şeridinin pırıl pırıl denizin mavisiyle buluştuğu, doğanın bütün cömertliğini sergilediği, tarihin eşlik ettiği Ege’nin muhteşem bir köşesi. Yolu İzmir’e düşenlerin görmeden geçmemesi gereken, her köşesinde yeni keşiflere tanık olunacak Urla, unutulmayacak bir ziyaretin kapısını açık tutuyor.

İzmir il merkezine 30 kilometre uzaklıkta bulunan Urla; Çeşme, Seferihisar ve Karaburun gibi tatil merkezlerine yakınlığıyla bilinmektedir. Doğanın ve tarihin kucaklaştığı Urla’da İskele Mahallesi’ndeki Limantepe Höyüğü’nün MÖ 4000’lere uzandığı arkeolojik kazılarla ortaya konulmuştur. Ege Denizi’nin bilinen en eski limanlarından olan Limantepe ile aynı bölgede yer alan ve antik çağda zeytinyağı üretimi ve üzüm bağlarının bolluğu ile öne çıkan İyonya kentlerinden Klazomenai, Urla’nın önemli değerleri arasındadır.

Sıfır Villalar

20 Yıllık Tecrübe

Lüks İç Tasarım

Konfor Odaklı Tasarım

Kaliteden ödün verilmeden yapılmış inşaatımızda Ses ve Isı izolasyonu İZOBOZZ ve Bims bloklarla ile yapılmış olup su izolasyonu için katkılı betonun yanı sıra ek olarak POMEX sürme izolasyon ile desteklenmiştir. Yüksek standartlarda Deprem Yönetmeliğine uygundur.

Binalarımızda FRAENKISCHE Marka yerden ısıtma olup DOĞALGAZ mevcuttur.

TEKA ankastre set bina kullanılmaya başladığında servis tarafından monte edilerek garantisi başlayacaktır.

Tüm vitrifiye ve armatürler İDEAL STANDART Marka Alman Malı garantili ürünlerdir.

Doğramalar ses ve ısı izolasyonlu PİMAPEN.marka olup Camlar için 10 Yıllık Garanti belgesi ile teslim edilecektir.

İspanyol malı SİLESTONE Marka %94 kuvarstan oluşan tezgahlar kullanılmıştır.

Su-Elektrik-Isıtma Soğutma – Panjur – Alarm ve Kamera kontrollü AKILLI EV SİSTEMİ vardır.

İstenilen soğutma sistemine uygun Soğutma borulama ve elektrik alt yapısı hazırdır.

İç Kapılar Lake-ahşap kombinasyonu, Dış kapı Ekstra güvenlikli dışı Granit ve Alüminyum Kompozit kombinasyonu ile kaplı suya dayanıklı Çelik kapılardır.

Havuz ve Bahçe sulama otomasyona bağlı olup yaşam konforunuza konfor katacaktır.

İç zeminler AGT marka Large-Slim kombinasyonlu yeni nesil su dayanımı yüksek kaliteli laminant ile döşenmiştir.

Kat Planları

D Blok

F Blok

G Blok

Daha fazlasını görmek ve incelemek içinİletişim Kurun